PAR MUMS

Zīmols un uzņēmums TOSETO tika dibināts 2013. gadā Latvijā. Toseto attīstoties, tas sāka pārvaldīt lielu dzīvojamo, industriālo un komerciālo apbūvi, kas darbojas Skandināvijā un tās kaimiņvalstīs. Galvenais uzsvars tika likts uz industriālo infrastruktūru.

Darbojoties Eiropas tirgū, gadu gaitā Toseto piedalījās dažāda sarežģītības līmeņa projektu īstenošanā, un katru reizi ar stabili pozitīviem rezultātiem. Kopš 2016. gada kompānija ir apakšuzņēmējs lieliem Zviedrijas uzņēmumiem, kas specializējas sabiedrisko un rūpniecisko projektu būvniecībā.

2020. gadā Toseto zīmols izveidoja jaunu neatkarīgu juridisku personu — uzņēmumu Toseto Sweden AB, kas bāzējas Luleå, un pievienojās būvnieku arodbiedrībai. Šobrīd SIA Toseto ir uzbūvējis vairāk nekā 100 000 m2 rūpniecisko platību un ir vadošais apakšuzņēmējs Skandināvijas tirgū. 2023. gadā uzņēmums ir uzstādījis sev par mērķi aktīvi attīstīt ātri montējamo ēku būvniecību Latvijā.
ĒKAS NO METĀLKONSTRUKCIJĀM LATVIJĀ | SIA TOSETO - PROJEKTĒŠANA, RAŽOŠANA UN BŪVNIECĪBA

Priekšrocības darbam ar mums

01
Individuāla stratēģija; mēs piedāvājam piemērotāko dizainu jūsu projektam un izstrādājam risinājumu, ņemot vērā visas jūsu uzņēmuma funkcijas un vajadzības.
02
Termiņu ievērošana visam projektam un katram atsevišķam tā posmam tiek saskaņota ar klientu līgumā.
03
Profesionāla komanda visos posmos: būvnieki, montāžas speciālisti, projektu vadītāji, inženieri un arhitekti.
04
Īsākie piegādes termiņi tērauda konstrukcijām, kas izgatavotas saskaņā ar augstiem rūpnieciskiem standartiem un piedāvātas par ļoti konkurētspējīgām cenām.

MŪSU KOMANDA

Ivars Saule
Director
Ivars Saule ir pieredzējis biznesa vides pārstāvis. Vienlīdz labi orientējas gan klientu apkalpošanas, gan arī loģistikas jautājumos. Strādājis dažādos biznesa projektos un nepārtraukti papildinājis savas prasmes. Pēc izglītības jurists, pēc aicinājuma klientu apkalpošanas speciālists. Daudzu gadu garumā uzkrātā pieredze ļauj Ivaram ātri noteikt klienta vēlmes un vajadzības. Galvenais princips darbā ar klientiem — "win-win". Neatkarīgi no tā vai vēlaties uzbūvēt nelielu angāru vai milzīgu sporta kompleksu — Ivars un viņa komanda atradīs Jums vispiemērotāko risinājumu.
Mūsu sertifikāti